Sonja van Es (1927) gesigneerde ets, gedrukt in een oplage van 10 stuks. Dit is nummer 4 van de 10 Het werk is rechtsonder gesigneerd in potlood en 72 Papiermaat 49.5 x 39.5 cm. (hxb) De ets is ingelijst geweest, hierdoor is er een lichte verkleuring zichtbaar. Aan de rand rechts onder zitten 2 scheurtjes en aan de rand links een vlekje en verkleuring in het papier. De ets is in goede staat.
Goed
De ets is ingelijst geweest, hierdoor is er een lichte verkleuring zichtbaar. Aan de rand rechts onder zitten 2 scheurtjes en aan de rand links een vlekje en verkleuring in het papier. De ets is in goede staat.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00