Een imposant en hedendaags figuratief werk met een rijke symboliek en een schat aan details.
Het doek ademt een serene, maar tegelijkertijd mysterieuze sfeer uit.
16 figuren in gevarieerde poses spelen de centrale rol.
Thema's als liefde en overvloed, de dualiteit van dag en nacht, puurheid en kwetsbaarheid, verleiding en zonde werden in één beeld vervat.
De complexiteit van het menselijke bestaan komt tot uiting, onderlinge relaties spelen zich af in een tuin van Eden, als het decor voor de eeuwige strijd tussen goed en kwaad, waarin de sleutel (tot verlossing) en het zwaard (van rechtvaardigheid) op het spel staan.
Medium:acrylverf
Drager:canvas
Afmetingen canvas incl. frame: 137 x 102 x 3 cm (H x B x D)
Gesigneerd: De Laet H.
Het doek heeft een minimum verkoopprijs