Teun van der Veen (1902 - 1992). Zwolse kunstenaar die in de hele regio bekend werd door zijn getekende reportages van dorpen en steden. Hij volgde de schildersopleiding van de Ambachtsschool in Zwolle en behaalde in 1919 de LO-akte tekenen. Hij was actief als illustrator, (wand)schilder, tekenaar, beeldhouwer en monumentaal kunstenaar. Van hem zijn zowel landschappen als stadsgezichten, figuurvoorstellingen en portretten bekend.
Zeer Goed
De tekening is ingelijst. De lijst heeft twee kleine beschadigingen (zie foto).
Ophalen is aan te raden vanwege de glasplaat.
Tot 2 kg.
€ 8,70