Dit item is niet beschikbaar
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen.
Dirk Filarski - Aquarel, Koedijk - Ingelijst
Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst