Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | 3D Multiples & Objecten |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 45 x 31 x 0 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3.5 gram |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.