Logboek blad van het schip Henry David Thoreau. Geplakt getekend en gestempeld voor Viktor IV Carl Walther Gluck . Uit het veertiende boek The Big Fool . Titel ;Table Top . Gedateerd 26 Dec 1970. Genummerd 81 . Conditie : Goed Herkomst : Gekocht in de jaren '70 van Viktor IV.
Goed
Conditie : Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00