Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - The Espresso Boys (kings of coffee)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | épreuve d'artiste |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
er lopen links twee lichte vouwen door het beeld, dit is niet storend. Foxingplakjes in de marge. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.