Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Kunststof |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Theo Wilhelm Wolvecamp (Hengelo, 30 augustus 1925 - Amsterdam, 11 oktober 1992) was een kunstschilder en graficus, die een aantal jaren deel uitmaakte van de Cobra-groep
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Op de randen zitten wat kreukeltjes. Ingelijst, vallen deze onder het passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter