Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities
Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.