Leon Lommaert - Puerta Del Sol / Kempisch Landschap
Vincent van Gogh - Lithografische poster - ‘Landschap met huizen’- Nieuwstaat
Emile Galle - Art Nouveau lamp - Gesigneerd
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde zeefdrukken- 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57.6 x 48.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.