14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Pagina's | 48 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
in goede gebruikte staat. Aquarellen en tekeningen heeft een deukje onderaan, door het hele boekje heen. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.