3. Specials
  5. Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

In deze 'Betaalbaar & Ingelijst' Special vindt u een grote verscheidenheid aan betaalbare kunstwerken (met een openingsbod van maximaal 100 euro) die direct aan de muur kunnen. Perfect voor een snelle make-over van uw interieur, of om iemand cadeau te doen!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kunnen uitsluitend ingelijste werken worden aangeboden (of werken met een ophangsysteem, dus direct klaar om aan de muur te hangen). Bovendien geldt voor deze Special een maximaal openingsbod van 100 euro.

Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Penzance - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jean Ruiter - Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen93 x 123 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Bert Houweling - Foto, Eastbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Eastbourne - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Karel de Groot - Aquarel, Vegetatie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Karel de Groot (1948-1993) Nederlands Aquarel, Vegetatie - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen64.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Arjenne Fakkel - Zeefdruk, De zaak- Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands Zeefdruk, De zaak- Ingelijst
Afmetingen56 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Mark Verdoes - Giclée, Veel ramen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, Veel ramen - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rob Morren - Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Arien Seger - Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Arien Seger (1943) Nederlands Gemengde techniek, Duinen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Janneke Viegers - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Bert Houweling - Foto, Santorini IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini IV - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Bijster - Pastel, In Dejlaba - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bijster (1946) Nederlands Pastel, In Dejlaba - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66.5 x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerdi Bouws - Kleuren ets, V - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gerdi Bouws (1951) Nederlands Kleuren ets, V - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ben Deiman (1958) Nederlands Foto, Serendipity I - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gineke Zikken - Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gineke Zikken (1959) Nederlands Zeefdruk, Bollenschuren - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Leentje Linders (1942) Nederlands Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jasper Oostland - Giclée, Ringen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jasper Oostland (1976) Nederlands Giclée, Ringen - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Rob Morren - Linosnede, Totem III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totem III - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen103 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Luis Penin - Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Luis Penin (1968) Spaans Zeefdruk, Gala de Manzana - Ingelijst
Afmetingen83 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arthur Bernard - Zeefdruk, Couple - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Couple - Ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Houwing - Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Houwing Nederlands Gemengde techniek op papier, Quetzalcoatl - Ingelijst
Afmetingen57 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Dalem - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Suzanne van Soest - Gemengde druktechniek, Flying fish - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Suzanne van Soest (1983) Nederlands Gemengde druktechniek, Flying fish - Ingelijst
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Toon Kuijpers - Giclée, Beach golf - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Giclée, Beach golf - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Arthur Bernard - Zeefdruk, Three in Red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Bernard (1939) Nederlands Zeefdruk, Three in Red - Ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Hans Heijman - Zeefdruk, Polderland I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zeefdruk, Polderland I - Ingelijst
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sharon Amir - Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sharon Amir (1957) Israëlisch Zeefdruk, Please don't go - Ingelijst
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Miriam Slaats - Gemengde techniek op geschept papier, Alle kennis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Gemengde techniek op geschept papier, Alle kennis - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Dalia Wolff - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Dalia Wolff (1954) Israëlisch Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen57.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Wilfred Voet - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Wilfred Voet (1935) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen58 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Marianne de Moor - Houtsnede, At the marketplace - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marianne de Moor (1947) Nederlands Houtsnede, At the marketplace - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermission - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Zeefdruk, Intermission - Ingelijst
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ton Pape - Sjabloondruk, NO. 36 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands Sjabloondruk, NO. 36 - Ingelijst
TechniekSjabloondruk
Afmetingen78.5 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Joop Steenbergen - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joop Steenbergen Nederlands Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen77 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Thomas Hamann - Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Thomas Hamann (1955) Duits Gemengde techniek, Tantar I - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jean Paul Franssens - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jean Paul Franssens (1938-2003) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen92 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Wim Zurne - Kleurenets, Pendanten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Wim Zurne (1953) Nederlands Kleurenets, Pendanten - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Peter Huigen - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Peter Huigen (1957) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40