Bert Houweling (1949) Foto, Penzance - Ingelijst
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 73 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50