3. Specials
  5. Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

Betaalbaar & Ingelijst Special (<100 euro)

In deze 'Betaalbaar & Ingelijst' Special vindt u een grote verscheidenheid aan betaalbare kunstwerken (met een openingsbod van maximaal 100 euro) die direct aan de muur kunnen. Perfect voor een snelle make-over van uw interieur, of om iemand cadeau te doen!

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kunnen uitsluitend ingelijste werken worden aangeboden (of werken met een ophangsysteem, dus direct klaar om aan de muur te hangen). Bovendien geldt voor deze Special een maximaal openingsbod van 100 euro.

Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Penzance - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Pieter Fouquet - Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - 18e eeuws, handgekleurd kopen? Bied vanaf 100!
Pieter Fouquet (1729-1800) Nederlands Admiraliteitsgebouw /Scheepvaartmuseum Amsterdam - 18e eeuws, handgekleurd
TechniekHandgekleurd
Afmetingen43.5 x 51.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Rob Morren - Linosnede, Trein - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Trein - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jean Ruiter - Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Digitale foto, Nanzen-ij (small roses) - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen93 x 123 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst kopen? Bied vanaf 50!
Victor Adam (1801-1866) Frans Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
TechniekHandgekleurd
Afmetingen27 x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Karel de Groot - Aquarel, Vegetatie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Karel de Groot (1948-1993) Nederlands Aquarel, Vegetatie - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen64.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henry Moore - Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 55!
Henry Moore (1898-1986) Engels Woman seated in the underground, vintage offset litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 35!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands aquarel Assen Drenthe 1956
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Mies Deinum - aquarel Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 35!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands aquarel Drenthe 1956
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Rob Morren - Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Rob Morren (1968) Nederlands Linodruk, Het kindje jezus - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Bauke Feenstra - Lemsteraak met volle zeilen - olieverfschilderij in Workumer stijl ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Bauke Feenstra (1945) Nederlands Lemsteraak met volle zeilen - olieverfschilderij in Workumer stijl ingelijst
Afmetingen26 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Rob Morren - Linosnede, Totempalen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Morren (1968) Nederlands Linosnede, Totempalen - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Visser - Gezicht op Żebbuġ (Gozo / Malta) kopen? Bied vanaf 65!
Willem Visser (1956) Nederlands Gezicht op Żebbuġ (Gozo / Malta)
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Bert Houweling - Foto, Santorini IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini IV - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Bijster - Pastel, In Dejlaba - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bijster (1946) Nederlands Pastel, In Dejlaba - Ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66.5 x 81 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Peter Leyenaar - (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren kopen? Bied vanaf 50!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands (1923-2023) , Acrylverf op karton , Figuren
TechniekAcryl
Afmetingen43.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Ben Deiman (1958) Nederlands Foto, Serendipity I - Ingelijst
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Pzn Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Panaite Chifu - Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990 kopen? Bied vanaf 80!
Panaite Chifu (1953) Roemeens Ingelijst, Acrylverf op papier , La Souffrance (Het Lijden) - 1990
TechniekAcryl
Afmetingen104 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80