3. Specials
  5. Schilderijen Special > 350 euro

Schilderijen Special > 350 euro

In deze Special kunnen moderne, hedendaagse en klassieke schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf, gouache of gemengde techniek op bijvoorbeeld board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 350 euro. (Geen werk op papier)

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 350 euro)

Ysbrant - Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Ysbrant (1937) Nederlands Boot in imaginair landschap, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen81 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Wilhelm Körber - " DIE VIER JAHRESZEITEN " 4 GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 800!
Wilhelm Körber (1902-1991) Duits "DE VIER SEIZOENEN" 4 SCHILDERIJEN
TechniekTempera
Afmetingen45 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 800
Candace Charlton - Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Candace Charlton (1968) Zuid-Afrikaans Deirdre, olieverf op doek (mooi ingelijst)
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Andrzej Lipniewski - " STATEK PIJANY " ( DAS TRUNKENE SCHIFF von ARTHUR RIMBAUD ) . kopen? Bied vanaf 1200!
Andrzej Lipniewski (1945-2019) Pools "HET DRONKEN SCHIP" (DAS TRUNKENE SCHIFF van ARTHUR RIMBAUD).
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.200
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 700!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek , Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 700
Dietrich Arlt-Aeres - PORTRAIT - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 250!
Dietrich Arlt-Aeres (1936-2005) Duits Pools PORTRET - ZONDER TITEL
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen52 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 250
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen kopen? Bied vanaf 600!
Gerard Prent (1954) Nederlands Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek, Compositie met bloemen
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 600
Eduard Hildebrandt - ANSICHT KAIRO 1861 signiert + BEIGABE kopen? Bied vanaf 2000!
Eduard Hildebrandt (1818-1868) Duits UITZICHT OP CAIRO 1861 ondertekend + AANVULLEND
Afmetingen54 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 2.000
Guus Vanderbraak - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Guus Vanderbraak (1934-2001) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Peter Klashorst - Collage en acrylverf op doek , Vrouw – 199 x 149 cm - 2015 kopen? Bied vanaf 400!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Collage en acrylverf op doek , Vrouw – 199 x 149 cm - 2015
Afmetingen199 x 149 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 400
Nikkie le Nobel - Forestflowers kopen? Bied vanaf 1250!
Nikkie le Nobel (1959) Nederlands Forestflowers
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.250
Arnold Mariashin - Zoo 28 kopen? Bied vanaf 350!
Arnold Mariashin (1970) Engels Zoo 28
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 350
Arnold Mariashin - Still Life 129 kopen? Bied vanaf 350!
Arnold Mariashin (1970) Engels Still Life 129
TechniekGiclée
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 350
Martin van Dijk - Olieverf op doek, Rio Douro (Porto)- Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!
Martin van Dijk (1963) Nederlands Olieverf op doek, Rio Douro (Porto)- Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen164 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Diepzeewezens - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Olieverf op doek, Diepzeewezens - Ingelijst
Afmetingen90.5 x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Jan te Wierik - Olieverf op doek, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 3000!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Olieverf op doek, Zonder Titel - Ingelijst
Afmetingen124 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Oud strijder met gade - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Olieverf op doek, Oud strijder met gade - Ingelijst
Afmetingen108 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500