3. Specials
  5. Topstukken geveild!

Topstukken geveild!

Bied mee op topstukken van museale kwaliteit! Alle kunstwerken in deze special hebben een minimale veilingwaarde van 1000 euro. Deze topstukkenveiling is samengesteld door de Veilingmeester en bevat een gevarieerd aanbod aan bijzondere beelden, schilderijen en grafische werken van internationaal bekende kunstenaars.

Lodewijk Schelfhout - Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst) kopen? Bied vanaf 1250!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst)
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Natasja Bennink - Koester de begeerte, beeld op sokkel (groot, zwaar) kopen? Bied vanaf 1500!
Natasja Bennink (1974) Nederlands Koester de begeerte, beeld op sokkel (groot, zwaar)
TechniekBrons
Afmetingen66 x 38 x 40 cm (h x b x d)
€ 1.500
Niek van der Plas - Terras bij vallende avond, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Niek van der Plas (1949) Nederlands Terras bij vallende avond, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Herman Brood - auto met mensen kopen? Bied vanaf 5000!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Auto met mensen. (Zeer groot!)
Afmetingen101.5 x 202 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.000
Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Hooimijt - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen56.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Herman Brood - D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 5750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen101 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.750
Dirk Filarski - Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Oosthuizen - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Ben Walrecht - Olieverf op doek, Paterswoldsemeer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2500!
Ben Walrecht (1911-1980) Nederlands Olieverf op doek, Paterswoldsemeer - Ingelijst
Afmetingen66 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Cole Morgan - Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 3750!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.750
Barend Leonardus Hendriks - Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!
Barend Leonardus Hendriks (1830-1899) Nederlands Olieverf op doek, Zomerlandschap - Ingelijst
Afmetingen96.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Willem Maris - Eenden in het gras kopen? Bied vanaf 1100!
Willem Maris (1844-1910) Nederlands Eenden in het gras
TechniekGouache
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Benoit van Innis (1960) Belgisch Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen107 x 147 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Yves Velter - Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Velter (1967) Belgisch Gemengde techniek op doek, Sporen - Ingelijst (Groot)
Afmetingen97 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000