Lid sinds 2024 / Gijzegem, België
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 68 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 28 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |