Johan van Oord (1950) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 35
Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland
18 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 58 x 71.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 79.5 x 96.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 44 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 42 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 30 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75.6 x 88.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 41 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |