Abomi
  5. Abomi

Abomi

Lid sinds 2024 / Odoornerveen, Nederland

3 aangeboden items / 19 verkochte items

Hendrik Smit - Klein abstract kopen? Bied vanaf 45!
Hendrik Smit (1959) Nederlands Klein abstract
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stadsgezicht vermoedelijk Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Stadsgezicht vermoedelijk Zuid Frankrijk
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 24 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Maarten Langbroek - Waterpoort Sneek kopen? Bied vanaf 20!
Maarten Langbroek (1918-1985) Nederlands Waterpoort Sneek
TechniekEts
Afmetingen14 x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding