Lid sinds 2024 / Gemert, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 62.5 x 82.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |