AnkePhilip
  5. AnkePhilip

AnkePhilip

Lid sinds 2024 / Torrox, Spanje, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

A.W. van Munster - Kolkkade en Laurenskerk kopen? Bied vanaf 50!
A.W. van Munster Nederlands Kolkkade en Laurenskerk
TechniekEts
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Jan Sirks - Terwenakker kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Terwenakker
TechniekEts
Afmetingen49 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Sirks - Delftse Poort, Rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands Delftse Poort, Rotterdam
TechniekEts
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50