Lid sinds 2017 / Middelburg, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |