Artvisual
  5. Artvisual

Artvisual

Lid sinds 2024 / Winschoten, Nederland

4 aangeboden items / 2 verkochte items

Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!
Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002) Indonesisch Nederlands Contra
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Bob Brobbel - Leidseplein Amsterdam kopen? Bied vanaf 180!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands Leidseplein Amsterdam
Afmetingen46 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 180
Jan Kelderman - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 100!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100