Reinhoud D'Haese (1928-2007) " Get out of Here "
Bied mee
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 68 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 275
1 bieding