Anton Heyboer (1924-2005) unieke vroege ets met afbeelding figuur
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 400