Eef van Brakel (1930-2014) Landschap in de Ardennen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 72 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100