Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

100 aangeboden items / 1287 verkochte items

Gerard Brussee - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen14.8 x 26.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Henri von Rupprecht - Ets (Amersfoort?) kopen? Bied vanaf 10!
Henri von Rupprecht (1891-1970) Nederlands Ets (Amersfoort?)
TechniekEts
Afmetingen34.4 x 26.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd gesigneerde zeefdruk
Afmetingen62.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Peter Langenberg - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!
Peter Langenberg (1940) Nederlands Linosnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Niels Hamel - Tekening "Macmann" kopen? Bied vanaf 10!
Niels Hamel (1933) Nederlands Tekening "Macmann"
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Wim Motz - Litho "Basis" kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Basis"
TechniekLitho
Afmetingen57.6 x 48.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Inez Creuwels - Ets "De Bromtol" kopen? Bied vanaf 25!
Inez Creuwels (1945) Nederlands Ets "De Bromtol"
TechniekEts
Afmetingen63.2 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 25!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Ets "Scene II"
TechniekEts
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Janny Tollenaar - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekAquarel
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
TechniekAquarel
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Maaike Alma - Ets "Unfinished business" kopen? Bied vanaf 25!
Maaike Alma (1943) Nederlands Ets "Unfinished business"
TechniekEts
Afmetingen65.3 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Bernard Meinen - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Max Uhlig - Litho "Treibholz Stilleben" kopen? Bied vanaf 60!
Max Uhlig (1937) Duits Litho "Treibholz Stilleben"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Hans Vanhorck - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen48 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Rainer Küchenmeister - Litho IV aus der Mappe "Napoleon" kopen? Bied vanaf 25!
Rainer Küchenmeister (1926-2010) Duits Litho IV aus der Mappe "Napoleon"
TechniekLitho
Afmetingen59.2 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Guido de Waart - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Guido de Waart (1931) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Joan Gijsbers - met pastel ingekleurde ets "De Schrijver" kopen? Bied vanaf 10!
Joan Gijsbers (1946) Nederlands met pastel ingekleurde ets "De Schrijver"
TechniekEts
Afmetingen61 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Willy Belinfante - Tekening kopen? Bied vanaf 10!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands Tekening
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23.7 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jef Diederen - gesigneerde Lino kopen? Bied vanaf 29!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands gesigneerde Lino
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Henk Visch (1950) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Heinz Falke - houtsnede "In de bang van de ring" kopen? Bied vanaf 10!
Heinz Falke (1930-2012) Nederlands houtsnede "In de bang van de ring"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen22.4 x 12.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 10
Gerbrand Volger - grote litho kopen? Bied vanaf 10!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands grote litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Drago Takac - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Drago Takac (1948) Kroatisch Zeefdruk
Afmetingen62 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Houtsnede "Sandor" kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Houtsnede "Sandor"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Theo Niermeijer - Litho kleine oplage kopen? Bied vanaf 10!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Litho kleine oplage
TechniekLitho
Afmetingen67.2 x 55.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Frenk van Heeswijk - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Frenk van Heeswijk (1959) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Paul Citroen - Litho Piet Clement kopen? Bied vanaf 10!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho Piet Clement
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Steven Reyers - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Steven Reyers (1951) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Dorian Hiethaar - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Dorian Hiethaar (1951) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen50.4 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Josephine Sloet - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Josephine Sloet (1945) Zeefdruk
Afmetingen61 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 10
Jan Sierhuis - Grote gesigneerde Ets kopen? Bied vanaf 10!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote gesigneerde Ets
TechniekEts
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Commandeur - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Jan Commandeur (1954) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Hendrix - Zeefdruk "Sun" kopen? Bied vanaf 10!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk "Sun"
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Theo Kuijpers - Grote litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Grote litho
TechniekLitho
Afmetingen63.5 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Geurt van Dijk - Litho "Scene2" kopen? Bied vanaf 25!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Litho "Scene2"
TechniekLitho
Afmetingen65.6 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Peter Redeker - Ets Landschaft 74 IIIb kopen? Bied vanaf 50!
Peter Redeker (1942) Duits Ets Landschaft 74 IIIb
TechniekEts
Afmetingen53 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Henk Blokhuis - Lino "Helgenaes 4" kopen? Bied vanaf 10!
Henk Blokhuis (1936) Nederlands Lino "Helgenaes 4"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Matthias Mansen - Houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Matthias Mansen (1958) Duits Houtsnede
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan de Beus - Tekening "French Polynesia II" kopen? Bied vanaf 10!
Jan de Beus (1958) Nederlands Tekening "French Polynesia II"
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen42.2 x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 20
3 biedingen
Hans Heijman - Ets "Landschap III/IV" kopen? Bied vanaf 10!
Hans Heijman (1951) Nederlands Ets "Landschap III/IV"
TechniekEts
Afmetingen29 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Mat van der Heijden - Collage "LMBYF" kopen? Bied vanaf 10!
Mat van der Heijden (1964) Nederlands Collage "LMBYF"
Afmetingen30.5 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekEts
Afmetingen52.7 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Paul Bellaart - Ets "Mawddach (Wales)" kopen? Bied vanaf 10!
Paul Bellaart (1969) Nederlands Ets "Mawddach (Wales)"
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Herman Heuff - Ets "Veere" kopen? Bied vanaf 25!
Herman Heuff (1875-1945) Nederlands Ets "Veere"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25