Wilhelm Schlote (1946) Spiralblumen – Originele kleurentekening
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 31.6 x 25.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 129