Ton Pape (1916-2003) zonder titel
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 50