Deschilderijenkoper
  5. Deschilderijenkoper

Deschilderijenkoper

Lid sinds 2024 / HILVERSUM, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Ad van Hassel - Tulpen VII kopen? Bied vanaf 100!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen VII
Afmetingen58 x 58 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100