Dirkgreet
  5. Dirkgreet

Dirkgreet

Lid sinds 2024 / Kalmthout, België

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Romain Malfliet - Doeninghe in Waasland kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Doeninghe in Waasland
TechniekEts
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Romain Malfliet - Het wonderbare Veldkapelleke kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Het wonderbare Veldkapelleke
TechniekEts
Afmetingen55 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Romain Malfliet - Rozengoed te Zaffelare kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Rozengoed te Zaffelare
TechniekEts
Afmetingen33.2 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme kopen? Bied vanaf 50!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch O.L.Vr. Kapelleke Hamme
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50