Warren Brandt (1918-2002) Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd!
Bied mee
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 34 x 38 cm (h x b) |
€ 200
Lid sinds 2019 / Rosmalen, Nederland
19 aangeboden items / 30 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 11.6 x 17.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 32 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Handgekleurd |
Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 17 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 830 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 38 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 39 x 75 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 42 x 90 x 0.3 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |