Eva1985
  5. Eva1985

Eva1985

Lid sinds 2024 / Breda, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Michael Jepkes - Ets 498 van 875 kopen? Bied vanaf 95!
Michael Jepkes (1938) Nederlands Ets 498 van 875
TechniekEts
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95