Theo Verhoeff (1937) Glaspaneel landschap met schapen
Bied mee
Afmetingen | 30 x 60 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 200
Lid sinds 2024 / Mijnsheerenland, Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 25 x 25 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 41 x 18 x 23 cm (h x b x d) |
Gewicht | 9000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |