Arend van de Pol (1886-1956) (1876 - 1956)
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 65 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 400