Lid sinds 2013 / Markelo, Nederland
6 aangeboden items / 100 verkochte items
Afmetingen | 13.6 x 13 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 32 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Heliogravure |
Afmetingen | 9.3 x 14.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 54 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 88 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |