Gea Karhof (1945) “Song Of The Universe”, nu expositie Museum Edam.
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 68 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70