Maurice-Emile Blieck (1878-1922) Brugge
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150