Joe Xeureb (1954)
Love en tenderness
Bied mee
Techniek | Steen |
Afmetingen | 54 x 22 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 7 g |
€ 150
Lid sinds 2024 / Melderslo, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Steen |
Gewicht | 7 g |
Techniek | Steen |
Afmetingen | 20 x 14 x 12 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3 g |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 85 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |