Lid sinds 2024 / Taarlo, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 31.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 41.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |