JJvanWijk
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

94 aangeboden items / 906 verkochte items

Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Herman Berserik - handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Corneille - kleurenlitho - 'Nu dans un miroir' - 1987 kopen? Bied vanaf 300!
TechniekLitho
Afmetingen58 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Harry van Kuyk - handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands handgesigneerde reliëfdruk/prägedruk | Zonder titel (ZEER KLEINE OPLAGE)
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Wim van Willegen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P VIII' | 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Wim van Willegen (1949) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'P VIII' | 1999
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Piet Fioole - drie luik handgesigneerde zeefdrukken | '96.100' | 1996 kopen? Bied vanaf 75!
Piet Fioole (1943) Nederlands drie luik handgesigneerde zeefdrukken | '96.100' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Henk Olijve - handgesigneerd print | 'Bericht voor de vissers' | 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Henk Olijve (1965) Nederlands handgesigneerd print | 'Bericht voor de vissers' | 1996
TechniekComputerprint
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Louis Baltussen - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Louis Baltussen (1953) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Mark Brusse - handgesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans handgesigneerde collage en litho op papier | 1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'King and castle X' | 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'King and castle X' | 1995
TechniekLitho
Afmetingen56 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Guus Koenraads - handgesigneerde zeefdruk | 'Landart' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Guus Koenraads (1949) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Landart' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Atlantis' | 2000 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Atlantis' | 2000
TechniekLitho
Afmetingen60 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Incisioni Rupestri IV' | 1994 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Incisioni Rupestri IV' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen54 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Marianne Aulman - handgesigneerde litho | 'Misterio del Mar I' | 1994 kopen? Bied vanaf 40!
Marianne Aulman (1956) Nederlands handgesigneerde litho | 'Misterio del Mar I' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Danielle Lemaire - Gemengde techniek met foto-collage | 'Wishing Steps' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Danielle Lemaire (1967) Nederlands Gemengde techniek met foto-collage | 'Wishing Steps' | 1996
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 40
JCJ VANDERHEYDEN - Japanse mostuin (Ryoan-Ji, Kyoto) | 1996 kopen? Bied vanaf 100!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Japanse mostuin (Ryoan-Ji, Kyoto) | 1996
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
€ 100
Jan van der Ploeg - handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 250!
Jan van der Ploeg (1959) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk - zonder titel - 2019
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De verering in Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De Pelgrimstocht naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'De weg naar Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carla Kleekamp - handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome' kopen? Bied vanaf 40!
Carla Kleekamp (1937) Nederlands handgekleurde ets met prägedruk | 'Made by Florini Rome'
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Karel Appel - handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012 kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman (1948) handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012
TechniekEts
Afmetingen40 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 70!
Thea Figee (1952) Nederlands monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK)
TechniekMonotype
Afmetingen30 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Annemarie Petri - handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997 kopen? Bied vanaf 25!
Annemarie Petri (1965) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Interieur met feauteuil' | 1997
TechniekEts
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anneke Peereboom - handgesigneerde zeefdruk op Nepalees lompenpapier | 'Sunny side II' | 1997 kopen? Bied vanaf 80!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands handgesigneerde zeefdruk op Nepalees lompenpapier | 'Sunny side II' | 1997
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Margriet Westervaarder - handgesigneerde kleurenets | zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Margriet Westervaarder (1945) Nederlands handgesigneerde kleurenets | zonder titel
TechniekEts
Afmetingen57 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
TechniekEts
Afmetingen57 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Montyn - kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands kleurenets - 'Sierra Rosario' - 1999 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Richard Bouwman - handgesigneerde litho | 'Delirium' | 1994 kopen? Bied vanaf 50!
Richard Bouwman (1947) Nederlands handgesigneerde litho | 'Delirium' | 1994
TechniekLitho
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Alexander Calder - Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Fraaie affiche | 'Au vent d'Arles' | 1981
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
€ 75
Rob van Doeselaar - collage en gemengde techniek op papier | 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Rob van Doeselaar (1958) Nederlands collage en gemengde techniek op papier | 1988
Afmetingen26 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Coos Dieters - gemengde techniek op papier | 'Portret' | 1987 kopen? Bied vanaf 35!
Coos Dieters (1946) Nederlands gemengde techniek op papier | 'Portret' | 1987
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jeroen Hermkens - handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004 kopen? Bied vanaf 160!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands handgesigneerd litho | 'Piazza San Marco - Venetië' | 2004
TechniekLitho
Afmetingen51 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Joep van Lieshout - handgesigneerde houtdruk | ‘Krukas’ | 2014 kopen? Bied vanaf 150!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands handgesigneerde houtdruk | ‘Krukas’ | 2014
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Afmetingen37 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Hans Dehe - handgesigneerde zeefdruk | 'Het zwarte licht' | 1983 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Dehe (1945) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Het zwarte licht' | 1983
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Frans Room - handgesigneerde zeefdruk | 'Vuurtoren Westhoofd Goerree' | 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Frans Room (1939-2023) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Vuurtoren Westhoofd Goerree' | 1993
Afmetingen72 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Frans Room - handgesigneerde zeefdruk | 'Vuurtoren Westerlicht Burgh- Haamstede' | 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Frans Room (1939-2023) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Vuurtoren Westerlicht Burgh- Haamstede' | 1998
Afmetingen43 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Siebrand Weitenberg - handgesigneerde kleurenets | zonder titel | 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Siebrand Weitenberg (1960) Nederlands handgesigneerde kleurenets | zonder titel | 1988
TechniekEts
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jeroen Olthof - handgesigneerde litho | Zonder titel | 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Jeroen Olthof (1958) Nederlands handgesigneerde litho | Zonder titel | 1988
TechniekLitho
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ilene Themen - handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Ilene Themen (1957) Nederlands Surinaams handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002
TechniekLitho
Afmetingen72 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50