JL1984
  5. JL1984

JL1984

Lid sinds 2012 / Heerlen, Nederland

1 aangeboden items / 19 verkochte items

Lucebert - & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen) kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen)
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200