Klaas Gubbels (1934) Brand van Rotterdam
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 450
Lid sinds 2010 / Valkenswaard, Nederland
4 aangeboden items / 22 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 25 x 25 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 11 x 15 x 0 cm (h x b x d) |
Gewicht | 45 g |