Lid sinds 2023 / Mechelen, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |