Jomo1961
  5. Jomo1961

Jomo1961

Lid sinds 2023 / Zonhoven , België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Albert Embrechts - Rij bomen in bos kopen? Bied vanaf 200!
Albert Embrechts (1914-1997) Belgisch Rij bomen in bos
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Albert Embrechts - Heide in bloei kopen? Bied vanaf 200!
Albert Embrechts (1914-1997) Belgisch Heide in bloei
Afmetingen87 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200