Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Vennetje Kampsheide Rolde
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 23.5 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20