KJ_Volkers
  5. KJ_Volkers

KJ_Volkers

Lid sinds 2024 / Renkum, Nederland

8 aangeboden items / 17 verkochte items

Jacob Boudewijn Volkers - Vennetje Kampsheide Rolde kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Vennetje Kampsheide Rolde
Afmetingen23.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Natural carving - Driftwood kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Natural carving - Driftwood
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Bosrand bij Ermelo kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Bosrand bij Ermelo
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Hortensiabloemen in herfstkleur kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Hortensiabloemen in herfstkleur
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Chrysanten kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Chrysanten
TechniekAquarel
Afmetingen72 x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Portret van een jongen kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Portret van een jongen
Afmetingen34.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Dordrecht - Nieuwkerksbuurt kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Dordrecht - Nieuwkerksbuurt
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Pot stilleven kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Pot stilleven
Afmetingen84.5 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30