Lid sinds 2019 / Schiedam, Nederland
2 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 51 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |