Ketelbinkie
  5. Ketelbinkie

Ketelbinkie

Lid sinds 2019 / Schiedam, Nederland

2 aangeboden items / 4 verkochte items

Anton van Unen - Havengezicht Rotterdam (3) kopen? Bied vanaf 175!
Anton van Unen (1918) Nederlands Havengezicht Rotterdam (3)
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Gerard Wiegman - Riviergezicht kopen? Bied vanaf 250!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Riviergezicht
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250