KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

563 aangeboden items / 6314 verkochte items

Lucebert - Kleuren ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Lucebert - Ets: Remember Metten - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Remember Metten - 1979
TechniekEts
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Corneille - Ingelijste litho: 'La Chouette' - 2000(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: 'La Chouette' - 2000(nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen55.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Corneille - Zeefdruk: Image d'un été - 1992 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Image d'un été - 1992
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Afmetingen56 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Karel Appel - Kleuren litho: Animal kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleuren litho: Animal
TechniekLitho
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: Kat- 1978 kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Kat- 1978
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Theo Wolvecamp - Kleuren litho - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren litho - 1989
TechniekLitho
Afmetingen52 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 225
1 bieding
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Lucebert - Ingelijste ets: - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste ets: - 1989
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Kleurenlitho: Otello - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Otello - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Mogens Balle - litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 (laatste exemplaar) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004 (laatste exemplaar)
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 650
1 bieding
Jos van den Berg - Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Gemengde techniek op doek: Artportique - 2006
TechniekAcryl
Afmetingen76 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Paul Permeke - Olieverf op doek: Dorp in de avondzon kopen? Bied vanaf 399!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels Olieverf op doek: Dorp in de avondzon
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 399
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op board - 1964
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 899
Willem Reinders - Olieverf op doek: Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Willem Reinders (1881-1960) Nederlands Olieverf op doek: Bloemstilleven
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Karl Jakob van Beekum - Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990 kopen? Bied vanaf 475!
Karl Jakob van Beekum (1914-1998) Nederlands Olieverf op paneel: "Stilte voor de storm" - 1990
Afmetingen82.5 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 475
Ferenc Gogos - Acryl op board, ingelijst: "Los" - 1987 kopen? Bied vanaf 599!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands Acryl op board, ingelijst: "Los" - 1987
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 599
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Olieverf op doek: Stilleven met witte kan
Afmetingen96 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Arjan van Arendonk - Olieverf op doek: "Systeem" - 1991 kopen? Bied vanaf 495!
Arjan van Arendonk (1957) Nederlands Olieverf op doek: "Systeem" - 1991
Afmetingen105 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1750!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Afmetingen67.5 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
TechniekAcryl
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Jeroen Buitenman - Olieverf op doek: Jurk - 1973 kopen? Bied vanaf 695!
Jeroen Buitenman (1973) Nederlands Olieverf op doek: Jurk - 1973
Afmetingen139 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695