Corry Ammerlaan (1947) Artihove set bonbonschaal en 2 kopjes, gesigneerd in verpakking
Bied mee
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland
17 aangeboden items / 649 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 31 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 14 x 32 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 6 x 6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 84 x 59 cm (h x b) |
Afmetingen | 10 x 8 cm (h x b) |
Afmetingen | 10 x 1 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 43 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Glas |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 42 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 8 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 55 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 17 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 19 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |