Eric Poelert (1968) DroomPaard
Bied mee
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 29
Lid sinds 2023 / Baarn, Nederland
7 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 80.5 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60.5 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |