Steuben (1903) Love (love embrace)
Bied mee
Afmetingen | 11 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 60
Lid sinds 2011 / Merchtem België, België
12 aangeboden items / 27 verkochte items
Afmetingen | 4 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 12 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 13 x 22 cm (h x b) |
Afmetingen | 8 x 17 x 2.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1730 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 13 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 27 x 11 cm (h x b) |
Afmetingen | 16.5 x 16 cm (h x b) |
Gewicht | 1665 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71.5 x 51 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |